Cześć, jestem Darek.

Zajmuję się realizacją dźwięku od dwunastu lat. Posiadam własne studio nagrań, w którym mogę wyprodukować audiobooka, podcast, czy dowolne nagranie np: piosenkę wokalisty. Specjalizuję się w nagraniach lektorskich. Mój głos możesz usłyszeć w video filmach korporacyjnych, zapowiedziach telefonicznych, czy reklamach radiowych. Każdego dnia nagrywam audiobooki, które lądują na znanych portalach streamingowych. Pomagam lektorom, podcasterom, realizatorom dźwięku w doborze sprzętu oraz budowie własnego stanowiska pracy.

Tak pomogłem Gabrieli, jednej z audiobookowych lektorek i teatralnych aktorek. Co o mnie napisała?

"Jest on profesjonalistą, który po prostu zna się na rzeczy. Ma niesamowite wyczucie, słyszy niuanse, bagatelizowane często przez realizatorów. Nagrywamy razem audiobooki i wciąż jestem pod wrażeniem jego pracy. Z pełnym przekonaniem i zaufaniem wejdę w kolejne projekty we współpracy z Dariuszem. Ponieważ jego nazwisko oznacza niezawodną robotę na najwyższym poziomie, na czas i w pełnym oddaniu. Dzięki jego sugestiom sprawnie wyposażyłam i przygotowałam sprzęt do nagrywania w studiu domowym – dźwięk bez zarzutów."

Posłuchaj Gabrieli

Moje usługi to również oprawa muzyczna reklam, postprodukcja muzyczna do video, jingle, intra do podcastów i wszystko co pięknie gra.

Takie produkcje robiłem między innymi dla bardzo znanego lektora Wojtka Masiaka. Jaka była jego opinia o naszej współpracy?

Już od jakiegoś czasu współpracuję z Darkiem przy produkcji nagrań audio i zawsze jestem zadowolony. Dźwięk jest zawsze soczysty, efekty zawsze świetne, a muzyka doskonale dobrana do danego nagrania. Jakość dźwięku jest zawsze na najwyższym poziomie. Jeśli ja jestem zleceniodawcą, to Darek zawsze szybko i konkretnie zrobi mastering nagrania, doda efekty i muzykę. Nie ma znaczenia, czy to reklama, czy spot informacyjny, czy podcast. Szybko negocjujemy stawkę i realizujemy zlecenie. Jeśli Darek jest zleceniodawcą, to zlecenia są szybkie, dobrze płatne i co ważne płatne praktycznie od razu. Należy zwrócić uwagę, że Darek jest też świetnym fachowcem od sprzętu studyjnego. Ma szeroką i dogłębną wiedzę na temat mikrofonów, interfejsów oraz wszelkiego sprzętu studyjnego. Darek trzyma wysoki poziom, tak więc przy miernej jakości nagraniach nie będzie chciał brać udziału. Z całego serca polecam współpracę z Darkiem i życzę mu wielu owocnych zleceń. Wojciech Masiak

Posłuchaj jakie demo zrobiłem Wojtkowi

 

Moje umiejętności i doświadczenie pozwalają zaoferować profesjonalny miks i mastering. Możesz przyjść do mojego studia, a ja nagram zmiksuję i dokonam masteringu twojego nagrania.

Z tych usług skorzystała Joanna, która lubi czasem dokonać znakomitej interpretacji jakiegoś coveru.

"Nazywam się Joanna Zdobylak i współpracę z Darkiem rozpoczęłam w roku 2017. W jego studiu nagrywam covery przeróżnych utworów polskich i zagranicznych. Jak dotąd wspólnie nagraliśmy pięć piosenek. Darek jest niezwykle profesjonalnym realizatorem dbającym o jakość nagrań i komfort wokalisty podczas wspólnej pracy. Jest także perfekcjonistą, który nie pozwoli na to, aby utwór zwyczajnie nagrać i wyjść.Wymagając od siebie nie szczędzi również wokaliście konstruktywnych wskazówek i uwag mających na celu najwyższą jakość, wydobycie z utworu jego piękna i dynamiki oraz zadowolenie obu stron. Umieszczając nagrane u Darka utwory na moim kanale na Youtube spotykam się z bardzo pozytywnymi opiniami osób ich słuchających…

Uwagę na jego realizatorski kunszt zwracają znajome osoby z branży muzycznej tj. muzycy, trenerzy wokalni, czy wokaliści. Darka profesjonalizm w połączeniu z uwzględnianiem potrzeb wokalisty sprawiają, że utwory przez niego nagrane można z czystym sumieniem publikować i podbijać nimi muzyczny świat. Polecam więc jego usługi wszystkim tym, którym zależy na wysokiej jakości nagrań, niezwykłej dźwiękowej oprawie nagrywanych utworów i realizacji na najwyższym poziomie."

Posłuchaj co nagraliśmy z Joanną

 

Mam świetnie przygotowane studio w którym mogę nagrać albo zmontować twój podcast.

Co wolisz?

 

Wystarczy, że przyjdziesz do mojego studia, albo wyślesz mi odcinek, a ja chętnie zajmę się produkcją twojego podcastu.

Zrobię z twojego podcastu cykl audycji radiowych.

Moje sprzętowe i programowe zaplecze pozwala uratować dźwięk, który był nie do uratowania.

Tak właśnie zgłosił się do mnie Wojtek.To podcaster, któremu uratowałem ważny dla niego wywiad. Co o mnie napisał?

Darka poznałem przez przypadek na grupie facebookowej. Tylko, że ja w przypadki nie wierzę i dobrze, bo bym go nie spotkał. Potrzebowałem pomocy profesjonalisty i takiego znalazłem. Dokonałem nagrania wywiadu bardzo dla mnie wartościowego, gdzie jakość głosu po stronie mojego rozmówcy (online) była delikatnie mówiąc słaba. Tak naprawdę było źle, bardzo źle. Nagranie za pomocą laptopa i seryjnego w niego wbudowanego mikrofonu. Do tego brak słuchawek. Dariusz nie tylko uratował to nagranie, ale sam dobrał muzykę i zmontował cały wstęp. Wszystko bez mojej jakiekolwiek ingerencji. Po prostu na „czuja” wiedział, co mi jest potrzebne. I trafił na 100%. Doświadczenie jednak robi swoje. 
Najciekawsze, że to dopiero część zalet naszego spotkania. Kolejne to uzyskanie bardzo użytecznych na przyszłość informacji technicznych oraz stały kontakt podczas pracy nad projektem. Mówiąc krótko, co jest bardzo trudne w tej sytuacji. Darek to osoba, na której po prostu można polegać dla kogo za każdym projektem stoi przede wszystkim człowiek i jego potrzeby i za to należy mu się szacunek. Profesjonalizm i umiejętności, dostajesz w zestawie w jego przypadku:) 
Wojciech Górek


"Jak żyć lepiej" - podcast poszerzający wiedzę w zakresie idei oraz metod, wpływających na poprawę jakości życia.
Posłuchaj podcastu Wojtka

 

Pan Darek uratował nagranie ze spotkania - przestery z mikrofonów były tak duże, że nagranie w ogóle nie nadawało się do słuchania. Po szybkiej konsultacji z Panem Darkiem zleciłam naprawę dźwięku i nie będzie przesadą, jeśli powiem, że wynik przerósł moje oczekiwania - jest efekt wow. Ponadto, usługa wykonana ekspresowo. 
Ana Matusevic (Instytut Kultury Miejskiej)
Gdańsk
 

Jeśli i TY Chcesz bym w czymś Tobie pomógł, zapraszam do współpracy.

Regulamin | Polityka Prywatności | Utworzono w WebToLearn